شرکت در چهارمین دوره جایزه کتاب سال یزد ثبت نام

شناسه خبر: 379            تاریخ ثبت خبر: 10 تیر 1400

همزمان با سالگرد شهادت شهید ایت الله صدوقی :چهارمین دوره کتاب سال استان یزدبرگزار می شود

چهارمین دوره کتاب سال استان یزد یادمان شهید آیت الله صدوقی(ره) در حالی برگزار می شود که این دوره از سال 94 و براساس رویکرد توسعه فرهنگی و اجتماعی بنا نهاده شده است.

این برنامه هر دوسال یکبار  با متولی گری خانه فرهنگ صدوقی  و تحت نظارت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی  به شناسایی و معرفی کتاب های برتر ،کمک به اعتلای سطح دانش  و فرهنگ مکتوب  و حمایت و تشویق  پدید اورندگان  کتاب برگزار می شود.
اثار ارسالی به دبیر خانه کتاب سال استان یزد در قالب گروههای دوازده گانه  در حوزه های مختلف توسط خانه کتاب ایران مورد ارزیابی قرار می گیرد وبرنامه های جنبی  و برگزاری دوره های اموزشی کتاب در این دوره نیز برگزار می شود.
به برگزیدگان  هرگروه در چهارمین دوره کتاب سال استان یزد؛ لوح تقدیر و جایزه نقدی به مبلغ یکصد میلیون ریال اهداء می شود.به هریک از شایستگان تقدیر میز؛ لوح تقدیر و جایزه نقدی به مبلغ  پنجاه میلیون ریال اهداء خواهد شد.همچنین یک کتاب هم دربخش جوایز ویژه همسان با جایزه نفرات شایسته تقدیر به همراه تندیس مورد تجلیل قرار خواهد گرفت.

امتیاز شما به این خبر:
منبع خبر:‌ تعداد مطالعه: 869

دیدگاه کاربران

عناوین مرتبط با این خبر

- ارسال 752 عنوان کتاب به دبیرخانه کتاب سال استان یزد

- زمان اعلام برگزیدگان چهارمین دوره کتاب سال استان یزد اعلام شد

- اعلام جوایز چهارمین دوره کتاب سال استان یزد

- کتاب سال استان؛ رویدادی برای افزایش انگیزه ناشران برای پژوهش درباره یزد

- آغاز روند برگزاری چهارمین دوره جایزه کتاب سال استان یزد

معرفی جایزه کتاب سال استان یزد جایزه کتاب سال استان یزد یادمان شهید آیت ا... صدوقی بر اساس رویکرد توسعه فرهنگی اجتماعی بنا نهاده شده است. خانه فرهنگ صدوقی، حامی و مجری برگزاری این جایزه است که هرسال همزمان با سالروز شهادت آیت الله صدوقی و روز قلم در یزد برگزار می شود. این - ادامه

  • آدرس: یزد، خیابان امام خمینی، کوچه شهید صدوقی، پلاک 4
  • کدپستی: 8913679335
  • تلفن: 0353395
  • ایمیل: pr@sadoughi.com

شبـکه های اجتماعی: