شرکت در چهارمین دوره جایزه کتاب سال یزد ثبت نام

شناسه خبر: 314            تاریخ ثبت خبر: 25 اسفند 1394
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی یزد:

مصمم به برگزاری هرساله کتاب سال یزد هستیم

علی غیاثی ندوشن در آیین تجلیل از برگزیدگان نخستین دوره کتاب سال استان یزد افزود:مصمم هستیم که طرح کتاب سال استان یزد را هر ساله یا نهایتا هر دوسال یکبار برگزار نماییم.

علی غیاثی ندوشن در آیین تجلیل از برگزیدگان نخستین دوره کتاب سال استان یزد افزود:مصمم هستیم که طرح کتاب سال استان یزد را هر ساله یا نهایتا هر دوسال یکبار برگزار نماییم.
وی تشویق و ترغیب نویسندگان و ارتقاء فرهنگ کتاب و کتابخوانی را از مهمترین اهداف برگزاری کتاب سال یزد دانست و گفت:با توجه به ظرفیت های عظیم فرهنگی در استان یزد نیازمند برگزاری طرح هایی همچون کتاب سال یزد هستیم.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد در ادامه  با اشاره به ٨٠ اثر برای داوری اولین دوره کتاب سال یزد جایزه ویژه شهید صدوقی،گفت: کتاب های داوری شده،در حوزه‌های تاریخ و جغرافیا، مذهب، علوم اجتماعی، هنر، زبان و گویش‌های محلی، ادبیات، کلیات و علوم طبیعی بود.
وی  تصریح کرد:بیشترین تعداد آثار به حوزه‌های تاریخ و جغرافیا و همچنین تاریخ محلی و کمترین تعداد آثار به حوزه زبان و گویش‌های محلی مربوط بودند.
یاد آوری می شود، این مراسم که به همت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی با حمایت دفترسومین شهید محراب برگزار شد  از6 نفر برگزیده و 8نفر شایسته تقدیر با اهداءجوایزی نفیس قدردانی بعمل آمد.

امتیاز شما به این خبر:
منبع خبر:‌ تعداد مطالعه: 869

دیدگاه کاربران

عناوین مرتبط با این خبر

- برگزیدگان اولین دوره کتاب سال یزد معرفی شدند

- تجلیل استاندار یزد از برگزاری جایزه کتاب سال یزد

- حمایت از جایزه کتاب سال یزد در راستای توجه مرحوم صدوقی به کتاب است

- مسجد جامعی: جامع الخیرات هم یکی از القاب مهم یزد است

- داوری ٨٠ اثر در اولین دوره کتاب سال یزد جایزه ویژه شهید صدوقی

- فراخوان اولین دوره کتاب سال یزد منتشر شد

معرفی جایزه کتاب سال استان یزد جایزه کتاب سال استان یزد یادمان شهید آیت ا... صدوقی بر اساس رویکرد توسعه فرهنگی اجتماعی بنا نهاده شده است. خانه فرهنگ صدوقی، حامی و مجری برگزاری این جایزه است که هرسال همزمان با سالروز شهادت آیت الله صدوقی و روز قلم در یزد برگزار می شود. این - ادامه

  • آدرس: یزد، خیابان امام خمینی، کوچه شهید صدوقی، پلاک 4
  • کدپستی: 8913679335
  • تلفن: 0353395
  • ایمیل: pr@sadoughi.com

شبـکه های اجتماعی: